Кошик
415 відгуків

Для чого потрібні післяопераційні попони в ветеринарії

Для чого потрібні післяопераційні попони в ветеринарії

Кожен власник домашньої тваринки хотів би, щоб його улюбленець прожив довге та щасливе життя. Проте, тварини також хворіють. Трапляються випадки, коли вони потребують не лише допомоги ветеринарного лікаря але і хірургічного втручання.

У післяопераційний період небезпека виникнення ускладнень досить велика. Як же допомогти вихованцеві якнайшвидше одужати і відновити сили? Розповімо вам про засоби, використання яких здатне мінімізувати або і взагалі попередити можливість виникнення небажаних ускладнень.

Функціонал післяопераційних попон та їх використання

Під час оперативного втручання тварині накладають шви, які вона може розчесати або висмикнути хірургічну нитку. Зализування рани може викликати запалення, а також потрапляння всередину засобів для обробки швів після операції, що є досить небезпечним для тварини.
Тому в післяопераційний період дуже важливо використовувати спеціальні засоби попередження виникнення такого роду ускладнень. До них відносять захисні коміри та післяопераційні попони.

Післяопераційна попона – це засіб догляду за твариною, призначений для захисту післяопераційних ран від різного роду інфекцій, бруду, пилу а також для фіксації перев’язувального матеріалу на тілі тварини.

Переваги використання післяопераційних попон:

  • захист рани від потрапляння бруду, пилу та збудників інфекцій;
  • підтримання оптимального мікроклімату для загоєння рани завдяки використанню гіпоалергенних та гігроскопічних матеріалів;
  • відмінна фіксація перев’язувального матеріалу;
  • швидкий доступ до рани для спостереження та обробки;
  • не сковує рухи тварини, комфортна у використанні;
  • легка у догляді, можна прати та прасувати.

Як правило, одягається попона після операції одразу. Одягати та знімати її слід дуже обережно. Необхідно постійно стежити, щоб бандаж щільно прилягав до живота та грудей тварини. Також, якщо у якості фіксатора використовуються зав’язки, звертайте увагу, щоб вони були добре зав’язані. Протягом перших кількох днів після оперативного втручання необхідно регулярно змінювати попону, надалі – по мірі її забруднення. Використання післяопераційної попони – є запорукою комфортного одужання вашого вихованця.

Як обрати бандаж для тварини

Якщо вам необхідно обрати післяопераційний бандаж для кішки чи собаки в першу чергу зверніть увагу на його розміри. Він не повинен бути надто тісним чи вільним. Перед покупкою виміряйте об’єм грудної клітини за передніми лапами тварини та довжину спини від холки до хвоста, щоб не помилитися з потрібним розміром.

В асортименті нашого медичного магазину представлені післяопераційні попони для котів та собак ТМ Collar у 8 розмірах.

Розмір № 0 призначений для котів та маленьких собак – такс, пекінесів, болонок. Розміри №1, 1,5, 2 розраховані на дрібні та середні породи: мопси, фокстер’єри, французькі бульдоги. №3, як правило, підходить для середніх порід, таких як американський пітбультер’єр, англійський бульдог, далматинець, боксер, лайка та ін. Розміри № 4, 5 підійдуть для коллі, лабрадора, добермана. Розмір №6 – для німецьких вівчарок, сенбернарів, догів.

Якщо вам потрібна післяопераційна попона для котів чи післяопераційна попона для собаки, ми з радістю допоможемо вам з вибором та доставимо її у короткі терміни не лише по м. Києву, але й по всій Україні. Також завжди у наявності і інші товари для тварин: машинки для стрижки зі змінними лезами, захисні коміри, ножиці для обрізання кігтів, уретральні катетери та ін.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner