Кошик
409 відгуків

Поліпропілен

Шовний матеріал Поліпропілен - це стерильний  монофіламентний синтетичний шовний матеріал, що не розсмоктується. Складається з нитки поліпропілену, синтетичного лінійного поліолефіну. Поліпропілен забарвлений у синій колір для кращої видимості. Відповідає усім вимогам EP та USP щодо шовного матеріалу, що не розсмоктується.

Нитка має гладку та пластичну поверхню, що мінімізує пошкодження тканин, біоінертна. Поліпропілен має дуже високу міцність на розірвання і гнучкість. Зберігає первинну міцність під дією рідин організму при застосуванні in vivo.

Поліпропілен шовний матеріал викликає мінімальну початкову запальну тканинну реакцію, та супроводжується поступовою інкапсуляцією шовного матеріалу сполучною тканиною. Шовний матеріал Поліпропілен не розсмоктується, та не піддається руйнуванню або ослабленню дією тканинних ферментів. Як монофіламент, Поліпропілен шовний матеріал в хірургії успішно застосовується в заражених та інфікованих ранах, щоб усунути або мінімізувати в подальшому утворення синуса та екструзію шовного матеріалу. Відсутність прилягання до тканин полегшило використання Поліпропілену як такого, що знімається.

Використання та заходи безпеки

Шовний матеріал Поліпропілен використовується при зближенні м'яких тканин та/або накладення лігатур, використовується в офтальмології, серцево-судинній та нейрохірургії.

Лікарі-хірурги повинні ознайомитись з технікою накладання швів шовними матеріалами, що не розсмоктуються, перш ніж застосовувати шовний матеріал Поліпропілен для закриття рани, адже ризики розходження країв рани варіюють залежно від місця накладення швів та типу шовного матеріалу.

Не стерилізувати повторно. Відкритий, але не використаний шовний матеріал, слід утилізувати. Як і будь-яке чужорідне тіло, тривалий контакт шовного матеріалу з сольовим розчином, як наприклад рідина у сечовивідних шляхах, може викликати утворення каменів. При лікування інфікованих або заражених ран слід дотримуватися загальноприйнятої хірургічної практики.

Слід бути обережним та уникати пошкодження шовного матеріалу при використанні. Уникайте пошкоджень матеріалу під час його стискання або захвату хірургічними інструментами, такими як затискачі та голкотримачі.

Вимога щодо надійності вузлів передбачає застосування стандартних хірургічних методів накладання плоских і квадратних вузлів. Застосування додаткових стібків особливо доцільно при використанні шовного матеріалу Поліпропілен.

Побічні реакції

Побічні ефекти, що можуть виникнути, включають відкриття країв рани, утворення каменів у сечовивідних та жовчовивідних шляхах при тривалому контакті з сольовими розчинами: сеча та жовч, інфекції, мінімальна гостра запальна реакція тканин та тимчасове місцеве подразнення в місці рани. Зламані голки можуть викликати продовження тривалості або необхідності проведення додаткових операцій. Ненавмисний прокол зараженими хірургічними голками може призвести до передачі збудників захворювань, що перебувають у крові.

Умови зберігання та упаковка

Шовний матеріал Поліпропілен випускаються у вигляді стерильних монофіламентних ниток USP 2-7/0, різної довжини, без голки або з голками різних типів у кількості 12 шт в упаковці.

Рекомендується зберігати при температурі нижче 23 °С, в захищеному від прямих сонячних променів та вологи місці. Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Купити шовний матеріал поліпропілен онлайн

Шовний матеріал купити он-лайн ви можете у нашому інтернет магазині медичних товарів. Ми пропонуємо великий асортимент якісних шовних матеріалів за розумними цінами. Також у каталозі доступний великий вибір хірургічних інструментів, витратних матеріалів, антисептиків – усього що потрібно при здійсненні оперативних втручань.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner